YHS

Bjønnesåsen Bo- og Aktivitetssenter

Mona Torgersen

Mobil: 980 39 452

Epost: torgmona@gmail.com

 

               

 

Ekornrød/Rødstoppen

Sunniva Røed Marroquin

Mobil: 959 04 082

E-post: sunnivaroed@me.com

 

Breidablikk, Ekeberg og Sjølyst

Marianne Moe Bekken

Mobil: 915 10 996

E-post: marianne.moe.bekken@faerder.kommune.no

 

Doktorgården og Hjemsengveien 9-11-13-15, Klokkerveien 

Birgit Gaardholm

Mobil: 48269814

E-post: birgit.gaardholm@faerder.kommune.no

 

 

 

Hjemmetjenesten – Tjøme

Liv Berg Johansen

Mobil: 918 80 840

E-post: livbergj@gmail.com

        

 

 

 

 

Smidsrød helsehus

Rina Widebeck Bjørnson

Mobil: 905 93 555

Epost: rinabjornson@gmail.com

Tjøme sykehjem

Kontakt HTV

Mobil: 

E-post:

 

Veumåsen

Christin Løkeberg

Mobil: 926 53 858

E-post: christin.lokeberg@faerder.kommune.no

 YKA

Kontor og Administrasjon

Else Holbæk

Mobil: 454 35 599

E-post: else.karin.holbek@faerder.kommune.no

 

NAV

Barbro Sørensen

Mobil: 901 22 629

E-post: barbro.sorensen@nav.no

YKKO

Brattås Barnehage – privat

Nina Therese Rosenlund

Mobil: 952 82 779

E-post: ninatheresehansen@gmail.com

 

Hårkollen og Oserød barnehager

Rose Marie Nordbotten

Mobil: 957 65 095

E-post: mortenor@online.no

 

Tirilltoppen barnehage – privat

Kristin Stensvold

Mobil: 416 20 126

E-post: kristinstensvold@hotmail.com

 

 

Torød barnehage

Thone B. Palm

Mobil: 932 41 577

E-post: palm@online.no

 

FUS Smidsrød baha – privat

Ingeborg F. Teige

Mobil: 481 46 679

E-post: i.teige@online.no

 

 

Lindhøy barnehage

Jorid Eidsmo

Mobil: 951 31 601

E-post: jorid.eidsmo@faerder.kommune.no

 

 

Kommunale barnehager u/tillitsvalgt

HTV Marita Solberg

Mobil: 902 51 960

E-post: marita.solberg@faerder.kommune.no

 

Brattås skole/SFO

Marianne Olsen

Mobil: 970 96 594

E-post: marianne.olsen@faerder.kommune.no

 

Labakken skole/SFO

Runa R. Tonheim

Mobil: 413 33 019

E-post: runatonheim@gmail.com

 

Lindhøy skole

Stein Glørstad

Mobil: 408 50 378

E-post: stein.glorstad@faerder.kommune.no

 

Oserød og Torød skoler/SFO

Helle Marie Ågård

Mobil: 407 57 087

E-post: hellekaramelle86@gmail.com

 

 Føynland skole/SFO

Kontakt HTV

Mobil: 

E-post:

 

Teigar ungdomsskole

Kontakt HTV

Mobil: 

E-post:

YST

Bygningservice – Renhold Nøtterøy

Edyta Marchel

Mobil: 465 78 989

E-post: edyta-marchel@hotmail.com

 

Drift og Anlegg

Dag-Sigurd Klavenes

Mobil: 950 35 030

E-post:

dag-sigurd.klavenes@faerder.kommune.no

 

Eiendomsforvaltningen – Vaktmestrene

Finn Christian Aarum

Mobil: 913 72 615

E-post: 

finn.christian.aarum@faerder.kommune.no

 

Bygningsservice – Renhold Tjøme

Elisabeth Westrheim

Mobil: 480 31 602

E-post: elisa-w@online.no